Boys 07
SUPER
Westside 2-0-1 1st in Bracket, Semi Finals @ 9:45AM vs XF ECNL2 WA
OPFC 1-1-1 3rd in Bracket
GOLD
Wash Timber 0-2-1 Last in bracket
Boys 06
SUPER
OPFC 2-0-1 1st in Bracket, Semi Finals @ 8:00AM vs SOZO WA
GOLD
ADF 3-0-0 1st in Bracket, Semi Finals @ 8:00AM vs Westside Timbers
Westside 3-0-0 1st in Bracket, Semi Finals @ 8:00AM vs ADF
Boys 05
SUPER
Wash Timber 2-0-1 1st in Bracket, Semi Finals @ 11:15AM vs ADF
OPFC 1-1-1 3rd in Bracket
Westside 2-1-0 2nd in Bracket, missed Wildcard to ADF on GD
ADF 2-1-0 2nd in Bracket, (Wildcard) SF @ 11:15AM vs Wash Tim
GOLD
EFTC 0-3-0 Last in Bracket
SILVER
Westside White 3-0-0 Won Bracket, Semi Finals @ 11:15AM vs Seattle Celtic
Boys 03/04
SUPER
Westside Red 04 0-3-0 Last in bracket
OPFC 03 2-1-0 2nd in bracket
Wash Timbers 03 2-0-1 1st in bracket, Semi Finals @ 8:00AM VS XF BU19 ECNL
Westside Red 03 1-1-1 3rd in bracket
GOLD
OPFC 03/04 0-2-1 Last in bracket
Wash Timbers 03 0-2-1 Last in bracket
SILVER
Westside White 04 1-0-2 Finished 2nd in Bracket
SUPER
Westside 2-0-1 1st in Bracket, Semi Finals @ 9:45AM vs XF ECNL2 WA
OPFC 1-1-1 3rd in Bracket
GOLD
Wash Timber 0-2-1 Last in bracket
Boys 06
SUPER
OPFC 2-0-1 1st in Bracket, Semi Finals @ 8:00AM vs SOZO WA
GOLD
ADF 3-0-0 1st in Bracket, Semi Finals @ 8:00AM vs Westside Timbers
Westside 3-0-0 1st in Bracket, Semi Finals @ 8:00AM vs ADF
Boys 05
SUPER
Wash Timber 2-0-1 1st in Bracket, Semi Finals @ 11:15AM vs ADF
OPFC 1-1-1 3rd in Bracket
Westside 2-1-0 2nd in Bracket, missed Wildcard to ADF on GD
ADF 2-1-0 2nd in Bracket, (Wildcard) SF @ 11:15AM vs Wash Tim
GOLD
EFTC 0-3-0 Last in Bracket
SILVER
Westside White 3-0-0 Won Bracket, Semi Finals @ 11:15AM vs Seattle Celtic
Boys 03/04
SUPER
Westside Red 04 0-3-0 Last in bracket
OPFC 03 2-1-0 2nd in bracket
Wash Timbers 03 2-0-1 1st in bracket, Semi Finals @ 8:00AM VS XF BU19 ECNL
Westside Red 03 1-1-1 3rd in bracket
GOLD
OPFC 03/04 0-2-1 Last in bracket
Wash Timbers 03 0-2-1 Last in bracket
SILVER
Westside White 04 1-0-2 Finished 2nd in Bracket
Comment