Congrats to the boys, families, coaches, and clubs that make this happen:
From
First Name Last Name City HS Grad Year Current Youth Club
Miguel Andalon-Ordaz Portland 2019 PCU
Cole Carlile Tigard 2019 BSC Oregon
Thomas Case Eugene 2019 Eugene Timbers
Brendan Dexter Oregon City 2019 Eastside Timbers
Lazar Djurdjevic Beaverton 2020 Westside Timbers
Maxwell Elliott Lake Oswego 2019 Crossfire Oregon
Connor Evans Portland 2020 Eastside Timbers
Solomon Fechter Portland 2019 Westside Timbers
Grant Gardner Tigard 2019 Crossfire Oregon
Jimmy Glaab Portland 2021 Westside Timbers
Brendan Herb Corvallis 2019 Eugene Timbers
Lorenzo Lopez Oregon City 2020 Crossfire Oregon
Jacob McDaniel Hillsboro 2020 Westside Timbers
Marco Millan Portland 2020 Westside Timbers
Eli Mones Portland 2020 Eastside Timbers
Michael Murguia Portland 2020 Eastside Timbers
Andrew Nunez Fairview 2018 Eastside Timbers
Kashope Oladapo Happy Valley 2020 Eastside Timbers
Hyunkyu Park Portland 2019 Westside Timbers
Walter Reustle Umpqua 2019 Eugene Timbers
Aldair Sanchez Vancouver 2020 River Plate SC
Nicholas Scardina Portland 2019 Westside Timbers
Leonard Schulak Poliakoff Portland 2020 Westside Timbers
Isaac Vollen Portland 2019 BSC Oregon
From
First Name Last Name City HS Grad Year Current Youth Club
Miguel Andalon-Ordaz Portland 2019 PCU
Cole Carlile Tigard 2019 BSC Oregon
Thomas Case Eugene 2019 Eugene Timbers
Brendan Dexter Oregon City 2019 Eastside Timbers
Lazar Djurdjevic Beaverton 2020 Westside Timbers
Maxwell Elliott Lake Oswego 2019 Crossfire Oregon
Connor Evans Portland 2020 Eastside Timbers
Solomon Fechter Portland 2019 Westside Timbers
Grant Gardner Tigard 2019 Crossfire Oregon
Jimmy Glaab Portland 2021 Westside Timbers
Brendan Herb Corvallis 2019 Eugene Timbers
Lorenzo Lopez Oregon City 2020 Crossfire Oregon
Jacob McDaniel Hillsboro 2020 Westside Timbers
Marco Millan Portland 2020 Westside Timbers
Eli Mones Portland 2020 Eastside Timbers
Michael Murguia Portland 2020 Eastside Timbers
Andrew Nunez Fairview 2018 Eastside Timbers
Kashope Oladapo Happy Valley 2020 Eastside Timbers
Hyunkyu Park Portland 2019 Westside Timbers
Walter Reustle Umpqua 2019 Eugene Timbers
Aldair Sanchez Vancouver 2020 River Plate SC
Nicholas Scardina Portland 2019 Westside Timbers
Leonard Schulak Poliakoff Portland 2020 Westside Timbers
Isaac Vollen Portland 2019 BSC Oregon